aktuális állásajánlatok

csatlakozz az ott-one csapatához

A Gellért-hegy zöldövezetében lévő irodánkba keresünk backend fejlesztőket - 2010 óta működő - streaming megoldásokat szállító cégünkbe. Mi fejlesztjük a Telenor MyTV-t, közreműködünk eSports projektekben, folyamatosan dolgozunk nemzetközi ügyfeleknek.

feladataid

Fejlesztés, fejlesztés, fejlesztés!!!

Greenfield termékeket fogsz fejleszteni, amelyek a felhasználók széles rétege számára teszik napi szinten elérhetővé a legmodernebb streaming megoldásokat oktatási, egészségügyi és vállalatirányítási területeken.

Egy 4-7 fős agilis elveket követő csapatban kell helytállnod, ahol ötleteiddel már a tervezéstől segítheted a projekt fejlődését.

elvárások

  • Szerteágazó backend tapasztalat, nyitottság az ES7 / NodeJS univerzumára

  • Terveztél és implementáltál már REST API-t

  • Ki tudod választani és tudod alkalmazni a megfelelő SQL illetve NoSQL megoldást

  • Erős OOP tudás

  • A teszt piramis alapos ismerete

  • Tapasztalt GIT verziókezelés

  • Az évek száma kevésbé hangsúlyos, legyen a zsebedben pár lezárt projekt és nyitottság az új technológiák befogadására

  • Soft skillek: proaktivitás, felelősségvállalás, önálló munkavégzés, egyenes kommunikáció, csapatjátékosság

előnyt jelent

  • Express/LoopBack/Koa/egyéb JS  alapú framework hands on tapasztalata

  • WebRTC tudás

  • Funkcionális programozási paradigma

  • Fullstack fejlesztőként is bevethető vagy Angular/React-ra épülő fejlesztésekben

  • Tapasztalat cache és message broker rendszerekkel (pl.: Redis)

  • DevOps iránti érdeklődés

amit kínálunk

  • Egy profi alma garantált!

  • Az agile manifesto szellemiségét saját ízlésünknek megfelelően keltjük életre

  • Egyéni fejlődésedben mind belső mind külső képzésekben anyagilag is támogatunk
    (tréningek, meetupok, online kurzusok)

  • Rugalmasan kezeljük a mindennapi élet nem csak a munka oldaláról elénk görgetett akadályait, pl.: gázszerelő, posta, KTH...

Rólunk:

_.includes(
ottOne.getCompanyAttributes(),
"kurva jó fejek"
) // => true

Irodánkról:

  • A Móricz Zsigmond körtértől gyalog 4 percre, zöldövezetben, a Gellért-hegy lábánál

  • Modern, 4 emeletes irodaház, 250 m²-es fejlesztői térrel, sok természetes fénnyel, nagy étkezőhelységgel és finom kávéval

  • Bringásoknak fedett biciklitárolóval és zuhanyzóval

A Gellért-hegy zöldövezetében lévő irodánkba keresünk full stack fejlesztőket - 2010 óta működő - streaming megoldásokat szállító cégünkbe. Mi fejlesztjük a Telenor MyTV-t, közreműködünk eSports projektekben, folyamatosan dolgozunk nemzetközi ügyfeleknek.

feladataid

Greenfield termékeket fogsz fejleszteni, amelyek a felhasználók széles rétege számára teszik napi szinten elérhetővé a legmodernebb streaming
megoldásokat
 oktatási, egészségügyi és
vállalatirányítási területeken.

elvárások

  • Angular 2 (4) alapos ismerete

  • Széleskörű tapasztalat a Node JS és Typescript univerzumban

  • Igényes HTML és CSS felületek készítése

  • Magabiztos adatbáziskezelés

  • Jártasság GIT verziókezelésben

  • Erős OOP tudás

  • Tudsz tervezni és implementáltálni REST API-t

  • Szoft skillek: proaktivitás, felelősségvállalás, önálló munkavégzés, egyenes kommunikáció, csapatjátékosság

  • DevOps iránti érdeklődés

  • UX és mobile first szemlélet

  • Funkcionális programozási paradigma ismerete

  • Cross platform mobilfejlesztési tapasztalat és vagy nyitottság (pl.: React Native)
  • Webalakalmazás architektúra terezése és komponens alapú gondolkodás

  • Felhő alapú szolgáltatások ismerete

  • Az agile manifesto szellemiségét egyéni ízlésünknek megfelelően keltjük életre

Rólunk:

_.includes(